Kendin Yap

Yılbaşı İçin Saç Modelleri

Herkesi yılbaşı heyecanı sardı. Herkes bir telaş içerisinde. Kimi tatile çıkmak için yerler bakıyor, kimileri gelen davetlere bakarak hangi organizasyona katılacağını düşünüyor, kimileri de katılacağı partiye şimdiden ne giysem, nasıl bir tarz oluştursam diye düşünürken kimisi yılbaşı için saç modellerim nasıl olmalı diyor. Herkes katıldığı partilerde göz alıcı olmak, farklı olmak, dikkat çekmek istiyor. Bunun için kendisini rezilde ediyor vezirde. İnternette bulduğu modelleri üzerinde denemeye kalkanlar genelde başarısız oluyor. Bu yüzden bizde sizlere yeni yıl için birbirinden farklı saç modellerini bir araya getirdik. Kimisi göz alıcı, kimisi de yapılmaması gerek modeller.

Bazen yılbaşı partilerine bekar olarak değil de aile olarak da gitmek zorunda kalırız ve öyle gitmek isteriz. Çocuğu olan aileler ise kendisinden çok çocuklarının iyi olmasını, daha tatlı olmasını isterler ve onlar için uğraşırlar. Bu içeriğimiz de çocuğunuza yapacağınız saç modelleri ile onların yaşlarına uygun farklılıklar katabilirsiniz. Emin olun herkes ” ayy ne kadar tatlı olmuş ” diyeceğini şimdiden duyabilirsiniz.

Bazen internette gördüğünüz ve çok beğendiğiniz modelleri kendinizde denemek isterseniz ve çoğu zaman size yakışmaz. Bazen de kendinizi kuaförünüze bırakırsınız ve istediğiniz saç modelini yapmaz ve gününüz kötü geçer. O yüzden birbirinden güzel ve birbirinden çirkin saç modellerini aynı anda görmeniz daha faydalı olacaktır. Bazen çok abartılı saçlar çok güzel durabilir yüzünüzde, bazen de çok sade de olsa yüzünüze çok yakışabilir. Bizde sizler için hem abartılı, hem de sade modelleri toparladık. Size yakışan saç modellini seçin ve gideceğiniz partide gözde olun. Kıyafetiniz ile uydurduğunuz saç modelleri size çok farklı bir hava katacaktır.

 

Yılbaşı İçin Saç Modelleri

 

Yılbaşı İçin Saç Modelleri - 1
Yılbaşı İçin Saç Modelleri - 2
Yılbaşı İçin Saç Modelleri - 3
Yılbaşı İçin Saç Modelleri - 4
Yılbaşı İçin Saç Modelleri - 5
Yılbaşı İçin Saç Modelleri - 6
Yılbaşı İçin Saç Modelleri - 7
Yılbaşı İçin Saç Modelleri - 8
Yılbaşı İçin Saç Modelleri - 9
Yılbaşı İçin Saç Modelleri - 10

Facebook Yorumları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00.
Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?
Loading...

Yorumlara Git

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Bırak

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

The Ayı : Siyasetten Uzak Pozitif İçerik | © 2016

Yukarı