Grafik Tasarım

Starbucks Kahve Bardakları İçerisine Saklanmış Gizli Hayatlar

Hepimizin bildiği üzere dünya üzerinde bir çok kahve üzerine kurulmuş kafeler bulunsa da bunlardan en iyisi açık ara Starbucks. Özellikle de öğrenci iseniz, hayatınızın bir bölümü bu tarz yerlerde ders çalışmakla mutlaka geçmiştir. Hatta öğrenci hayatımızdan kalan bu alışkanlık, ilerleyen zamanlarda iş çıkışlarında ya da öğle tatili aralarında da bu tarz yerlerde çalışmamızı sağlamaktadır.

Amerika’da yaşayan Abe Green, 10 yaşından bu yana hayatının her noktasında kendi çizimlerini katmış. Bir gün sınavını beklerken Starbucks’ta oturup kahve içmekteyken, kahvesi bittikten sonra bardağın üzerinde ki Starbucks logosu oldukça dikkatini çekmiş. Eline kalemini aldıktan sonra Starbucks logusunun içerisine saklanmış, gizli kalmış hayatları keşfetmiş.

Sınava girmeden önce çizdiği ilk kahve bardağını arkadaşları ile paylaşmış. Sınavdan çıktığında arkadaşlarının yüzlerce mesaj atarak bardağı çok beğendiğini hatta kısa süre içerisinde Facebook ve Twitter’da oldukça büyük paylaşım rekorları kırdığını görmüş.

Bir sonra ki gün hiç tanımadığı kişiler Abe’yi bularak ona boş Starbucks kahve bardaklarını getirmiş ve ondan çizim yapmasını istemiş. Bunun üzerine Abe çizimlerine “Starbucks Bardakları İçerisine Saklanmış Gizli Hayatlar” ismini vererek, yeni bir akım başlatmış.

İşte Abe Green’in Starbucks kahve bardakları içerisinde keşfettiği o gizli hayatlar;

Fotoğraflar : Web Sitesi

 


 

Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 1 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 2 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 3 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 4 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 5 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 6 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 7 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 8 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 9 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 10 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 11 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 12 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 13 Starbuckstaki Gizli Hayatlar - 14

Facebook Yorumları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00.
Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?
Loading...

Yorumlara Git

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Bırak

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

The Ayı : Siyasetten Uzak Pozitif İçerik | © 2016

Yukarı