Sanat

Gölgeleri Konuşturan Adam

Fabrizio Corneli, ülkesinde sanat ile uğraşmasından dolayı oldukça tanınmış bir sanatçı. Ancak Fabrizio, tuval kağıtları ve boya yerine daha çok nesnelerin gölgelerini kullanmayı seven adeta onları konuşturan bir sanatçı.

“Hayat yaratıcı ışıkların enerjisiyle dolu” sözüyle açmış olduğu sergisi oldukça büyük ses getirdi. Corneli sanatçı olmasının yanı sıra matematik dâhisi. Çünkü yapılarında gölgelerin iz düşümlerini kullanmak için matematiksel hesaplamalar yapıyor ve her milimini ince ince ayrıntısına kadar düşünüyor.

Daha Fazla : fabriziocorneli

Fabrizio Corneli’nin açmış olduğu sergisinden birbirinden muazzam kareler;

 


 

golgeleri-konusturan-adam-1 golgeleri-konusturan-adam-2 golgeleri-konusturan-adam-3 golgeleri-konusturan-adam-4 golgeleri-konusturan-adam-5 golgeleri-konusturan-adam-6 golgeleri-konusturan-adam-7 golgeleri-konusturan-adam-8 golgeleri-konusturan-adam-9 golgeleri-konusturan-adam-10 golgeleri-konusturan-adam-11 golgeleri-konusturan-adam-12 golgeleri-konusturan-adam-13 golgeleri-konusturan-adam-14 golgeleri-konusturan-adam-15 golgeleri-konusturan-adam-16 golgeleri-konusturan-adam-17 golgeleri-konusturan-adam-18

Facebook Yorumları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?
Loading...

Yorumlara Git

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Bırak

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

The Ayı : Siyasetten Uzak Pozitif İçerik | © 2016

Yukarı