Hayvanlar

Fenomen Köpek Buddy ve 3 Yaşındaki Reagan’ın Muhteşem Dostluğu

Daha önce köpeklerin ve çocukların muhteşem dostluğuna şahit olmuşsunuzdur!

3 yaşındaki Reagan ve en yakın arkadaşı fenomen köpek Buddy. Labradoodle cinsi bu sevimli dost, en yakın arkadaşını hiç yalnız bırakmıyor. Her anında yanında olmaktan ikisi de gayet memnun. Sahipleri Buddy’ nin şu zamana kadar anlaşamadığı hiçbir hayvan veya insan olmadığını söylüyorlar. Bu kadar dost, sevecen bir dost canlısına herkes sahip olmak isteyecektir.

Genel olarak köpekler insanların en iyi dostlarıdır. Tarihe bakıldığı zaman, köpeklerin evcilleştirilme amacı, avlanma yönlerinin gelişmiş ve evcilleştirilmesi daha kolay olmasıdır. Evcilleştirildiğinden beri insanların en yakın arkadaşı olmuştur. Daha önce bir çok vefalı köpek hikayesi duymuşsunuzdur. Köpekler her zaman ona iyi davranan kişilere çok iyi yaklaşmışlardır. Köpeklerin hafızaları çok geniştir. Yapılan bir iyiliği ve o iyiliği yapan kişiyi asla unutmazlar. Mutlaka bir gün o iyiliğin karşılığını kendilerince büyük bir şekilde öderler.

Sosyal Medya Fenomeni Köpek (Buddy) kimdir?

Buddy 8 kardeşten sağ kalan tek köpek. 7 kardeşi de ölmüş, en son Buddy kalmış. Şimdiki sahipleri Buddy’ i bulduklarında kötü bir haldeymiş. Birazda hırçınmış. Eve götürdüklerinde bir süre hiçbir reaksiyon göstermemiş yeni sahiplerine. Biraz zorlanmışlar en başlarda. Sonralarda çocukları olmuş ve biraz da çekinmişler Buddy’ den. Bebek doğduktan sonra Buddy daha uysal olmuş. Daha yumuşamış, bebekle çok iyi anlaşmışlar. Reagan biraz daha büyüyünce en iyi arkadaşı Buddy olmuş. Her şeyi Buddy ile birlikte yapmaya başlamışlar. Birlikte uyuyorlar, birlikte kahve gibi karşılıklı su içiyorlar, birlikte duş alıyorlar hatta cadılar bayramında şeker almaya birlikte çıkıyorlar. Bu sevimli ikiliyi görenler kıskanmıyor değil. Herkes hayatında böyle bir arkadaşa ihtiyacı var.Buddy’ nin sahibi bu tatlığı sosyal medyaya da taşımış. Bu sevimli canlının da takipçisi çok fazla. Sosyal medya fenomeni olan bir köpek düşünün. En iyi arkadaşı da evin sevimli yaramaz çocuğu. İkisi de adeta birbiriniz tamamlıyor. ikisinin yer aldığı fotoğraflarda instagram takipçileri tarafından da çok seviliyor.

The Ayı ailesi olarak bu iki sevimli ve samimi arkadaşın fotoğraflarını sizinle paylaşmak istedik. İçiniz biraz ısınsın, bu iki tatlı canlının mutluluğuna ortak olun istedik.

 


 

Fenomen Köpek - 1 Fenomen Köpek - 2 Fenomen Köpek - 3 Fenomen Köpek - 4 Fenomen Köpek - 5 Fenomen Köpek - 6 Fenomen Köpek - 7 Fenomen Köpek - 8 Fenomen Köpek - 9 Fenomen Köpek - 10 Fenomen Köpek - 11 Fenomen Köpek - 12 Fenomen Köpek - 13


Fotoğraflar bu kadarla sınırlı değil, ayrıca ulaşmak isterseniz diye adresler şu şekilde : Instagram | Web Sitesi


 

Facebook Yorumları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
32 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00.
Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?
Loading...

Yorumlara Git

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Bırak

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

The Ayı : Siyasetten Uzak Pozitif İçerik | © 2016

Yukarı