Listeler

En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri

Şeker yada şaka.

Cadılar Bayramı hakkında fikriniz yoksa Cadılar Bayramı Nedir? konumuzdan fikir sahibi olabilirsiniz.

Avrupa ülkelerinde özellikle Amerika kıtasında Cadılar Bayramı resmi bir bayram olarak kabul görür. Günlerce partiler devam eder. İnsanların doyasıya eğlendiği bu günde, insanlar büyük partiler vererek bir araya gelirler. Hatta bu partilerde en iyi kostümlerde seçilir. Bazı insanlar günü yaşamaktan ziyade, en iyi kostümü giymek için yarışırlar. Eskilere nazaran kostümler, daha renkli daha eğlenceli kostümler yer almakta. Artık Cadılar Bayramı değil, kostüm günü olarak kutlansa yeridir. İnsanlar her zaman en sevdiği kahramanların kostümlerini giyerek dışarı çıkıyorlar. Aslında bu gün çocukların en sevdiği gündür. Bizde ki Ramazan bayramı (şeker bayramı) gibi çocuklar kapı kapı gezip, şeker toplamada birbirleriyle yarışıyorlar. Büyüklerin dediği “nerede o eski bayramlar” sözünü Avrupalı çocuklar her Cadılar Bayramı’ nda büyük bir keyifle yaşıyorlar.

Gelelim kostümlere, eski zamanlarda çok eski zamanlarda Cadılar Bayramı gerçekten de Cadılar Bayramı’ ydı. İnsanlar en korkunç kostümleri giymek için yarışıyorlardı. Bu kostümlerle hangi kapıyı çalarsanız, karşınızdaki kalp krizinden ölebilir. Dünyanın en masumu olan çocukları bile birer canavara dönüştüren bu kostümlere bakarken gözleriniz kısılacak, belki gece rüyanıza bile girecekler.

The Ayı ailesi olarak tarihin en korkunç Cadılar Bayramı kostümlerini sizin için bulup bir araya getirdik.

Şimdi önce derin bir nefes alın ve yavaş yavaş resimlere bakmaya çalışın.

 


 

En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 1 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 2 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 3 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 4 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 5 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 6 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 7 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 8 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 9 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 10 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 11 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 12 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 13 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 14 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 15 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 16 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 17 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 18 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 19 En Korkunç Cadılar Bayramı Kostümleri - 20

Facebook Yorumları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00.
Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?
Loading...

Yorumlara Git

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Bırak

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

The Ayı : Siyasetten Uzak Pozitif İçerik | © 2016

Yukarı