How to Make Brazilian Embroidery?

Onur Air Ucuz Uçak Bileti Kampanyası

Çizgi Karakterleri İnsanlara Benzetmek

Gündelik Eşyalar ile Yaratıcı Fikirler

Dünya’nın En Mükemmel Arkadaşlığı: Hugo ve Lola

Hayvanlar 15 Eylül 2016
14 views

Birazdan dünyanın en mükemmel arkadaşlarının muhteşem anlarına tanıklık edebilirsiniz. Hugo ve Lola ile tanışın! Onlar sessiz bir evin, birbirinden eğlenceli arkadaşları. O kadar keyifliler ki, evin içerisinde baba sakince futbol haberlerini okurken ve anne de fotoğraf düzenlerken saniyeler içerisinde oturma odasında bir koşuşturma başlayabiliyor. Sebebi ise Lola’nın Hugo’nun arabasını alıp ondan kaçması. Oturma odası içerisinde dairesel hareketlerle birbirlerini kovalayan bu tatlı kovalamaca, Lola’nın kanepeye atlamasıyla ve ardından Hugo’nun da onun üzerine atlayarak “Arabamı geri ver!” diyerek bağırmasıyla yerini gülüşmelere bırakıyor.

 

Lola’nın bu aile içerisinde oldukça özel bir yeri bulunuyor. Çünkü Hugo’nun tek ve en samimi dostu. Aslında tüm ailenin göz bebeği ancak Hugo için ayrı bir yeri bulunuyor. Hugo tüm vakitlerini Lola ile oynayarak ve onunla dolanarak geçiriyor. Hugo kimi zaman Lola’ya farklı hareketler öğretiyor ve onu kendi dilediğince eğitiyor. Tüm aile bireyleri Lola’yı sevdiği kadar, Lola’da onları seviyor özellikle de babayı. Çünkü spor haberleri okurken bir anda üzerine çıkarak onun suratını yalamaya adeta bayılıyor!

 

Lola, labrodor cinsi bir köpek ve ailenin dört yaşında ki oğlunun en samimi dostu! Eğer Hugo’ya ailen kim diye sorarsanız; annem babam ve Lola demesi tabiki de kaçınılmaz oluyor.

 

Daha Fazla : zuhuda.com

 


 

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Facebook Yorumları

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.