Cadılar Bayramı Nedir?

Çantanızı Yeniden Yaratın

Başarısız 30 Bebek Fotoğrafı

Kediler İle Kamp

Dünya turu için, haftada 4 İş ve 110 saat çalışmalıydık!

Seyahat, Yaşam 16 Şubat 2017
10 views

Aşk nedir? Aşk için neler yapılır? Dünya turuPeki ya sevgiliniz ile birlikte kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için neler yapabilirsiniz? Bu gün sizlere bu soruların cevabını veriyoruz. Bir sevgili düşünün. Geç tanışmışlar, fakat birbirlerini hemen ısınmışlar. Birlikte onca hayal kurarken ikisinin de ortak hayali var. Oda dünyayı gezmek. Bu iki sevgilinin Dünya’ da istedikleri tek şey bir dünya turuna çıkmak. Bunun için yeterli parası olmayan çift, öncelikli olarak çalışıp para kazanmaya başlamışlar. İkisi birden haftada toplam 4 farklı işte çalışmışlar ve toplam haftada 110 saat mesai yapmışlar. Kazandıkları paraların ihtiyaç oldukları kısımlarını kullanıp, geri kalanını kuruşuna kadar biriktirmişler. Para biriktirirken çok zorlanan çiftimiz, dişlerini sıkmışlar ve sonunda güzel bir tur yapacak kadar para biriktirmeyi başarmışlar.

Hayallerinin peşinden koşan çiftimiz, bir hayallerini de daha gerçekleştirmekten oldukça memnunlar. Motosikletlerine atlayıp tura çıkan çiftimiz, çoğunlukla kamp hayatını tercih etmişler. Gittikleri her yerde resim çekilmeyi ihmal etmeyen çiftimiz, çekildikleri resimlerdeki mutlulukları gözler önüne seriliyor. Aşklarıyla hedeflerine ulaşan bu çift beraber seyahat etmekten çok memnunlar. 4 farklı işte haftanın 110 saati hayallerini gerçekleştirmek için çalışıp, para biriktirerek aşk dolu dünya turuna çıktıkları bu serüvende sevenlerini yalnız bırakmamışlar.

Tabiri caizse ayı gibi eğlenen çiftimiz, huzur dolu tatillerinden karelerle bizlere yansıtmışlar. Tıpkı bir ayının kış uykusunda uyanıp da, açlıktan sağ sola saldırması gibi bir aceleci serüvenleri, huzur dolu molaları ve kamp alanları ile bir bütünlük oluşturmuşlar. Hayallerindeki dünya turuyla ilişkilerini bir adım daha ileriye taşıyan çiftimiz, gelecekte gelecek olan olaylardan ve sorumluluktan korkmadıklarını dile getiriyorlar. Eğer biz birlikte kurduğumuz bu hayali sıkı çalışıp gerçekleştirdiysek, bundan sonraki hayalleri veya gelecek olan olaylara da hazırlıklıyız diyerek tüm çiftlere de mesaj veriyorlar.

Birlikte kurdukları hayalleri ilmek ilmek, yavaş yavaş işleyerek ve büyük sabır göstererek gerçekleştirmek, bu hayallere doğru adım atarken zorlandıkları yerde aşk ile devam etmek istemeleri birbirlerine olan aşkı ve inançlarını da göz önüne seriyor.

The Ayı ailesi olarak bu çiftimizin gerçekleştirmiş olduğu muhteşem hayallerinin tüm çiftlerimize ilham olması dileği ile.


Facebook Yorumları

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

İlginizi Çekebilir
İşte Buna Sanat Denir!

İşte Buna Sanat Denir!

24 Şubat 2018
32 views
Bitcoin Nedir ?

Bitcoin Nedir ?

24 Şubat 2018
21 views
Anne Kız Bu Savaşı Kazanacak…

Anne Kız Bu Savaşı Kazanacak…

18 Kasım 2017
18 views
Bunlar da var!
Sizin İlişkiniz Hangi Film?

Sizin İlişkiniz Hangi Film?

6 Ağustos 2016
7 views
Gölgeleri Konuşturan Adam

Gölgeleri Konuşturan Adam

7 Ağustos 2016
10 views
Knitting Life

Knitting Life

26 Şubat 2018
146 views
Ankara 4K Timelapse Film

Ankara 4K Timelapse Film

18 Ağustos 2016
9 views
Bitcoin Nedir ?

Bitcoin Nedir ?

24 Şubat 2018
21 views
Drone Nedir?

Drone Nedir?

26 Ağustos 2016
10 views
Mukavva’ya Hayat Veren Adam

Mukavva’ya Hayat Veren Adam

29 Kasım 2016
16 views
Pokemonlar Marka Olursa

Pokemonlar Marka Olursa

27 Temmuz 2016
7 views