Seyahat

Dünya turu için, haftada 4 İş ve 110 saat çalışmalıydık!

Aşk nedir? Aşk için neler yapılır? Dünya turuPeki ya sevgiliniz ile birlikte kurduğunuz hayalleri gerçekleştirmek için neler yapabilirsiniz? Bu gün sizlere bu soruların cevabını veriyoruz. Bir sevgili düşünün. Geç tanışmışlar, fakat birbirlerini hemen ısınmışlar. Birlikte onca hayal kurarken ikisinin de ortak hayali var. Oda dünyayı gezmek. Bu iki sevgilinin Dünya’ da istedikleri tek şey bir dünya turuna çıkmak. Bunun için yeterli parası olmayan çift, öncelikli olarak çalışıp para kazanmaya başlamışlar. İkisi birden haftada toplam 4 farklı işte çalışmışlar ve toplam haftada 110 saat mesai yapmışlar. Kazandıkları paraların ihtiyaç oldukları kısımlarını kullanıp, geri kalanını kuruşuna kadar biriktirmişler. Para biriktirirken çok zorlanan çiftimiz, dişlerini sıkmışlar ve sonunda güzel bir tur yapacak kadar para biriktirmeyi başarmışlar.

Hayallerinin peşinden koşan çiftimiz, bir hayallerini de daha gerçekleştirmekten oldukça memnunlar. Motosikletlerine atlayıp tura çıkan çiftimiz, çoğunlukla kamp hayatını tercih etmişler. Gittikleri her yerde resim çekilmeyi ihmal etmeyen çiftimiz, çekildikleri resimlerdeki mutlulukları gözler önüne seriliyor. Aşklarıyla hedeflerine ulaşan bu çift beraber seyahat etmekten çok memnunlar. 4 farklı işte haftanın 110 saati hayallerini gerçekleştirmek için çalışıp, para biriktirerek aşk dolu dünya turuna çıktıkları bu serüvende sevenlerini yalnız bırakmamışlar.

Tabiri caizse ayı gibi eğlenen çiftimiz, huzur dolu tatillerinden karelerle bizlere yansıtmışlar. Tıpkı bir ayının kış uykusunda uyanıp da, açlıktan sağ sola saldırması gibi bir aceleci serüvenleri, huzur dolu molaları ve kamp alanları ile bir bütünlük oluşturmuşlar. Hayallerindeki dünya turuyla ilişkilerini bir adım daha ileriye taşıyan çiftimiz, gelecekte gelecek olan olaylardan ve sorumluluktan korkmadıklarını dile getiriyorlar. Eğer biz birlikte kurduğumuz bu hayali sıkı çalışıp gerçekleştirdiysek, bundan sonraki hayalleri veya gelecek olan olaylara da hazırlıklıyız diyerek tüm çiftlere de mesaj veriyorlar.

Birlikte kurdukları hayalleri ilmek ilmek, yavaş yavaş işleyerek ve büyük sabır göstererek gerçekleştirmek, bu hayallere doğru adım atarken zorlandıkları yerde aşk ile devam etmek istemeleri birbirlerine olan aşkı ve inançlarını da göz önüne seriyor.

The Ayı ailesi olarak bu çiftimizin gerçekleştirmiş olduğu muhteşem hayallerinin tüm çiftlerimize ilham olması dileği ile.


Facebook Yorumları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?
Loading...

Yorumlara Git

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Bırak

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

The Ayı : Siyasetten Uzak Pozitif İçerik | © 2016

Yukarı