Hayvanlar

Büyük Kalpler Tarafından Dost Benimsenen 20 Köpek

Tüm hayvanlara olduğu gibide insanların kediye ve köpeğe olan düşkünlüğü diğerlerinden bir tık daha ilerde sanırım.
Özelliklede köpekler konusunda köpek sahiplenen insanlar onları bir dost bir arkadaş gibi görmekten öte tüm hayatını onunla geçirebilecek şekilde düşünüp sahiplenir hayatlarının bir kısmını ona ayırırlar.

Bu güzel yürekli insanlar uzun yıllar bu arkadaş canlısı köpekler ile yaşarken tabi hepsi bu denli şanslı olmayabiliyor.
İnternetten sizler için derlediğimiz ortalama 10 yaş üstü köpekler The Ayı’nın tabiriyle süper kahramanları ile birlikte hala yaşıyorlar.

Yeri gelmişken, Petshop’tan değil, barınaktan hayvan sahiplenin.

 


 

dil-cikartan-kopek-20 dil-cikartan-kopek-19 dil-cikartan-kopek-18 dil-cikartan-kopek-17 dil-cikartan-kopek-16 dil-cikartan-kopek-15 dil-cikartan-kopek-14 dil-cikartan-kopek-13 dil-cikartan-kopek-12 dil-cikartan-kopek-11 dil-cikartan-kopek-10 dil-cikartan-kopek-9 dil-cikartan-kopek-8 dil-cikartan-kopek-7 dil-cikartan-kopek-6 dil-cikartan-kopek-5 dil-cikartan-kopek-4 dil-cikartan-kopek-3 dil-cikartan-kopek-2 dil-cikartan-kopek-1

Facebook Yorumları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00.
Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?
Loading...

Yorumlara Git

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Bırak

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

The Ayı : Siyasetten Uzak Pozitif İçerik | © 2016

Yukarı