Fotoğrafçılık

Balina ile Selfie Çekilmek

Ever her birimiz her gün onlarca belkide yüzlerce selfie çekiliriz. Hepimiz fotoğrafı, fotoğrafta bulunduğumuz ortamı ve kişiler ile aynı karede bulunmaktan mutluluk duyarız. Will Rosner adındaki mesleği marangoz olan Avusturalyalı bir kardeşimiz henüz 24 yaşında!

Rosner selfie olayını tamamen başka bir boyuta taşımış durumda 6 saate boyunca suda balinalar ile yüzme şansı bulduğunda adeta onlara aşık olmuş.
Balinaların ona gülümsediği, neşeli olduklarını, dans ettiklerini, şarkı söylediklerini ve mutluluklarını su sıçratarak ona gösterdiğinden bahsetmiş.

Rosner balinaların arasında bir hayli korkunun dışında eğlenmiş ve mutlu görünüyordu! Hikayenin ilginç kısmı ise Rosner selfie çekmeye karar verdiğinde balinanın ortaya çıkmış olması 🙂  Biz size tadımlık bir iki fotoğraf bırakıyoruz fotoğrafların daha fazlasını görmek ve takip etmek isterseniz diye de Rosner’ın Instagram adresine buradan ulaşabilirsiniz.

Bir The Ayı değil ama balinaları da seviyoruz 🙂

 


 

1 2 3 4 5 6

 

 

Facebook Yorumları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 3,50.
Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?
Loading...

Yorumlara Git

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Bırak

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

The Ayı : Siyasetten Uzak Pozitif İçerik | © 2016

Yukarı