Sinema - Tv

Harry Potter Dünyası | Harry Potter World

Harry Potter World | Harry Potter Dünyası

Kitabının yayınlandığı ilk günden beri hayatımızda olan Harry Potter, yapmış olduğu filmlerle hayran kitlesini kat kat büyütmüştü. Aslında beklediğimiz o Harry Potter Dünyası‘nı anlamak için bir Harry Potter Gecesi yapmayı layık görmüşler 🙂

 

Harry Potter filmlerinin yayınlandığı ilk günden beri herkesin ağzında o büyülü sözler, herkesin elinde bir asa, herkes bir Harry, her kız bir Harmoni olmuştu sanki. Gençliğimiz de izlediğimiz bu muhteşem filmden sonra hepimiz Hogwarts’ a gidip okumayı istemiş, hepimiz bir Gryffindor, Slytherin sınıflarında olup, asalarımızla büyüler yapmayı istedik. (yalan söylemeyelim şimdi) Bu kurulan hayaller her ne kadar hayalde olsa Warner Brothers Stüdyoları bazen bu hayalleri gerçekleştirmiyor değil. Stüdyolarında düzenlediği filmlerin setlerinde düzenlemiş olduğu geziler, verdiği yemeklerle sevilen filmlerinde setlerini hayranlarıyla buluşturarak sanki o anları yaşıyorlarmış gibi onları ağırlarlar, onları eğlendirirler.

Warner Brothers stüdyoları yine düzenlemiş olduğu bir akşam yemeğinde Harry Potter sevenleri buluşturdu. Vermiş olduğu yemekte bir çok Harry Potter hayranı bir araya geldi. Sadece ortak salonda verilen yemek değil, katılanların aldıkları hediyelerle ve after partilerle oldukça memnun kaldıkları görülüyor. Girişte katılanlara verilen film karakterlerinin asaları, daha ilk dakikadan herkesi mutlu etmiş, devamının da muhteşem olacağını düşünmüşler ve de yanılmamışlar. Önce 9 çeyrek peronundan geçerek, trenle Hogwarts’ a gelen misafirler, ortak salonda asalarıyla birlikte buluşarak, “Lemos” büyüsüyle birlikte yemeklerini yemişler. Hogwarts’ ın dışarıdan görüntüsünü görmek dışarı çıkmışlar, geri girdiklerinde hareketli merdivenlerden Gryfindor katına çıkarak şömine karşısında muhabbete dalmışlar. Saatler gece yarsını gösterdiğinde ise balo salonuna geçip, müzikler eşliğinde sabaha kadar eğlencenin dibine vurmuşlar.

Bu anlattıklarımızı sizlere yemeğe katılan DestinyBlue nick’ li arkadaşımızın çekmiş olduğu resimlerle sizlere anlatıyor, o anları yaşatmaya çalışıyoruz. Kendiside bizler gibi Harry Potter hayranı ve bir Harmoni hayranı. Kapıdan girince kendisine Harmoni’ nin asasını seçerek geceye başlayan arkadaşımız, çekmiş olduğu fotoğraflar ile bizlere ne kadar eğlendiğini gösteriyor. Mavi saçlarıyla hiç zorlanmadan kendisini Harry Potter dünyasında bir yer ayıran DestinyBlue adeta oraya kamufle olarak hiç yabancılık çekmediğini göstermiş.

TheAyı Ailesi olarak Harry Potter hayranlarını bir araya getirdik ve sizlere bu eşsiz geceden, eşsiz karelerle mutlu etmeyi amaçlıyoruz.

Patronus büyünüz sizi korusun.

 


 

Harry Potter World - 1
Harry Potter World - 2
Harry Potter World - 3
Harry Potter World - 4
Harry Potter World - 5
Harry Potter World - 6
Harry Potter World - 7
Harry Potter World - 8
Harry Potter World - 9
Harry Potter World - 10
Harry Potter World - 11

Facebook Yorumları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?
Loading...

Yorumlara Git

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Bırak

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

The Ayı : Siyasetten Uzak Pozitif İçerik | © 2016

Yukarı