Fotoğrafçılık

Filipinlerde Çocuklar

Filipinlerde Çocuklar

Vincent Lecolley adlı Fransız fotoğrafçı 1983 doğumlu ve hayatının büyük bir bölümünü hobi olarak fotoğrafçılık ile geçiriyor. Hayatının ilerleyen zamanlarında yolunun Filipinler’e düşmesiyle beraber burada geçirdiği üç yıl, onu oldukça araştırmacı ve tutkulu bir fotoğrafçı yapmış. Çocukların gülümsemesinde oldukça farklı bir tutku yakaladığını belirten Vincent, bu anları fotoğraflayarak birbirinden özel fotoğraflar oluşturmuş.

İlk olarak fotoğraflarına sokakta yürürken gülümseyen insanları fotoğraflayarak başlamış. Fotoğrafçı olmanın en keyifli yanlarından birinin ise insanlarla duygularını paylaşmak ve onlarla iletişim kurmak olduğunu belirtmiş. Ardından bu tutkusunu insanların duygu ve düşüncelerini fotoğraflayarak ilerletmeye devam etmiş.Gülümsemeler bizim standartlarımızın dışında o tamamen “insanın gülüşü yalnızca  o an hissedilir” diyor.

Son zamanlarında ise yeni bir proje başlatmış ve buna “Filipinlerin Çocukları” adı vererek Filipinler’de yaşayan çocukların gülümsemelerini fotoğraflamaya başlamış. Vincent’in planında ise bu fotoğrafları Filipinler hakkında bir kitap haline getirerek paylaşmak. Ama ne yazık ki kendisinin şuanda maddi durumu yetersiz olduğundan dolayı bu planını gerçekleştiremiyor. Umarız en kısa zamanda bunu hayata gerçekleştirebilir.

 


 

filipinlerde çocuklar Filipinlerin Çocukları - 15 Filipinlerin Çocukları - 14 Filipinlerin Çocukları - 13 Filipinlerin Çocukları - 12 Filipinlerin Çocukları - 11 Filipinlerin Çocukları - 10 Filipinlerin Çocukları - 9 Filipinlerin Çocukları - 8 Filipinlerin Çocukları - 7 Filipinlerin Çocukları - 6 Filipinlerin Çocukları - 5 Filipinlerin Çocukları - 4 Filipinlerin Çocukları - 3 Filipinlerin Çocukları - 2 Filipinlerin Çocukları - 1

 

 

Facebook Yorumları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00.
Bu yazıyı değerlendirmek ister misiniz?
Loading...

Yorumlara Git

You must be logged in to post a comment Login

Yorum Bırak

Popüler

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

The Ayı : Siyasetten Uzak Pozitif İçerik | © 2016

Yukarı